Kangal Karabaş Köpeği Sahiplenmek

 

 

Kangal Karabaş köpeklerinin Orta Asya’dan göç eden Kangalı boyu tarafından getirildiği yönünde. Genel itibari ile sevgi ve sadakat anlamında neredeyse sıfır toleransı olan Kangal Karabaş köpekleri sahibi ile kurduğu sorunsuz bağ sayesinde koruma içgüdüsü, sadakat yapısı ve sevgisi aşırı kuvvetlidir. Bu sebepten Bekçi Kangal köpekleri sahibine ait olduğunu düşündüğü her ne nesne olursa olsun koruma amacı gütmektedir.

Kangal Karabaş köpeğinin esas yayılma alanı, Akkaraman Koyunu yetiştiriciliğinin yaygın olduğu Sivas, Tokat ve Yozgat, Erzincan, Kayseri, Kırşehir ve Aksaray İlleridir. Fakat günümüzde Türkiye'de gitmediği yer kalmamıştır. Dünyanın bir çok ülkesinde de bulunur. Çiftliğimizde Kangal Karabaş köpeği sahiplenmek isteyenler için daima satılık yavru kangallar bulunmaktadır. Aynı zamanda özel talepler doğrultusunda veya yoğun ilgiden kaynaklı yavru Kangal Karabaş köpeği sahiplenmek isteyenler anne karnında iken rezerve edilip, satılabilmektedir. Küçük yaştaki Kangal Karabaş köpeği sahiplenmek  için belirli bir seviyeye gelmediği için, anne sütünden ayrılmadığından

Kangal Karabaş köpeği sahiplenmek isteyenler çiftliğimizde uzun yıllardır safkan  Karabaş(kangal) köpek üretimi ve satışı yapılmaktadır. En kaliteli Kangal Karabaş köpeği sahiplenmek için çiftliğimize gelerek alabileceğiniz gibi gönderim ile de sahip olabilirsiniz. Korkmazbey Çiftliğinden Kangal Karabaş köpeği temin edebilirsiniz. Dilerseniz Kangal Karabaş hakkında bilgi alabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz sitemizde mevcuttur.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Tümü
Kangal Köpek
TOP