Sivas Bekçi Köpeği Sahiplenme

 

 

Sivas Bekçi Kangal köpeklerinin Orta Asya’dan göç eden Kangalı boyu tarafından getirildiği yönünde. Genel itibari ile sevgi ve sadakat anlamında neredeyse sıfır toleransı olan Sivas Bekçi Kangal köpekleri sahibi ile kurduğu sorunsuz bağ sayesinde koruma içgüdüsü, sadakat yapısı ve sevgisi aşırı kuvvetlidir. Bu sebepten Sivas Bekçi Kangal köpekleri sahibine ait olduğunu düşündüğü her ne nesne olursa olsun koruma amacı gütmektedir.

Sivas Bekçi Kangal Türk çoban köpeğinin esas yayılma alanı, Akkaraman Koyunu yetiştiriciliğinin yaygın olduğu Sivas, Tokat ve Yozgat, Erzincan, Kayseri, Kırşehir ve Aksaray İlleridir. Fakat günümüzde Türkiye'de gitmediği yer kalmamıştır. Dünyanın bir çok ülkesinde de bulunur. Çiftliğimizde Sivas Bekçi Kangal köpeği sahiplenmek isteyenler için daima satılık yavru kangallar bulunmaktadır. Aynı zamanda özel talepler doğrultusunda veya yoğun ilgiden kaynaklı yavru Sivas Bekçi Kangal köpeği sahiplenmek isteyenler anne karnında iken rezerve edilip, satılabilmektedir. Küçük yaştaki Sivas Bekçi Kangal köpeği sahiplenmek  için belirli bir seviyeye gelmediği için, anne sütünden ayrılmadığından

Sivas Bekçi Kangal köpeği sahiplenmek isteyenler çiftliğimizde uzun yıllardır safkan  Karabaş(kangal) köpek üretimi ve satışı yapılmaktadır. En kaliteli Sivas Bekçi Kangal köpeği sahiplenmek için çiftliğimize gelerek alabileceğiniz gibi gönderim ile de sahip olabilirsiniz. Korkmazbey Çiftliğinden Bekçi Kangal köpeği temin edebilirsiniz. Dilerseniz Bekçi Kangal köpeği hakkında bilgi alabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz sitemizde mevcuttur.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Tümü
Kangal Köpek
TOP